Kullanım Şartları

www.brotechelectronic.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

  1. Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı brotechelectronic.com a aittir. brotechelectronic.com'un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
  2. Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı brotechelectronic.com sorumlu kabul edilemez.
  3. Üçüncü bir siteye brotechelectronic.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan brotechelectronic.com bağlantılarının güvenliğini brotechelectronic.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay brotechelectronic.com sorumlu tutulamaz.
  4. Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı brotechelectronic.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  5. brotechelectronic.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
Test

Form Gönderimi

Tamam

İletişim
ÇINAR MAH 5003 SK. 2/2 713 BORNOVA / İZMİR
0 537 828 18 09
yavuz@brotechelectronic.com
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright 2019 Brotechelectronic.Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım Teknobay